Nová informace z hygienické stanice pro zelenou a žlutou kytičku

Vážení rodiče a zákonní zástupci,

níže předávám informaci z hygienické stanice týkající se prodloužení karantény:

Z důvodu nově zjištěné pozitivně testované osoby v kolektivu MŠ, která byla přítomna ve škole ještě dne 19.2. 2021, byly epidemiologickým šetřením u Vámi zaslaných kontaktů shledány důvody pro prodloužení karanténních opatření do  1.3. 2021 .

Z důvodu nově zjištěného případu Covid-19 v kolektivu je tedy potřeba dodržovat domácí karanténu do 1. 3. 2021 a absolvovat odběr – vyšetření  výtěr z krku a z nosu (RT-PCR test na přítomnost viru SARS-CoV-2) v rozmezí 5. až 7. dne od posledního kontaktu s pozitivně testovanou osobou, nejpozději však do 10. dne dle předchozího informačního emailu.

Prosím Vás o předání této informace zákonným zástupcům žáků, které jste opakovaně uvedla jako rizikový kontakt.

Děkuji za spolupráci,

S pozdravem

IVANA SOUKUPOVÁ
ODBORNÝ REFERENT HYGIENY DĚTÍ A MLADISTVÝCH