Žádost o spolupráci

Vážení rodiče,

oslovuji Vás v této zvláštní době s aktuálními informacemi týkajícími se provozu naší mateřské školy.

Doposud jsme se snažili, aby škola fungovala v normálním režimu a bez omezení ve všech třídách školy.
Vzhledem k tomu, že se situace v souvislosti s pandemií COVID-19 stále mění a nyní došlo k uzavření ZŠ, nastává i pro nás období, které znamená omezení týkající se počtu zaměstnanců a to jak pedagogických, tak ostatních. Řada našich zaměstnanců bude muset od středy 14. 10. 2020 zůstat doma s dětmi.

Tato skutečnost nás nutí k částečnému omezení provozu a to tímto způsobem:

  • Provoz třídy broučků bude od pondělí 19. 10. 2020 do odvolání zrušen a děti budou rozděleny do tříd v budově šnečků.

Proto se obracím na všechny rodiče, kteří mají možnost si děti ponechat doma, s prosbou, zda by tak mohli učinit. Pomohlo by nám to snížit počty dětí, popřípadě i tříd, tak abychom byli schopni pokrýt provoz mateřské školy.

Velmi si vážím Vaší spolupráce a předem děkuji za vstřícnost.

 

Děkuji

Dana Kadlečková